item: FRONT REINFORCED STABILIZER LINK AUDI, A4, A5, A6, A7, Q5, S4, S5, 07-PRESENT, 4G 10-PRESENT, 8R 07-PRESENT, 8T 07-PRESENT, B8
HARDRACE Adj. Stabilizer Link for AUDI A4 / S4 / A5 / S5 / Q5 use pillow ball design, providing a high quality and longer life
. More direct energy transfer and feel
. Constructed of high-strength steel alloys that offer durability
. Manufactured to match OEM fit
(7816)
7816
| SKU | 7816 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 1.5600kg |
| Shipping Width | 0.155m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| SKU | HR-2036-7816 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$326.55
or 4 payments of $81.64 with
Info
$457.80
or 4 payments of $114.45 with
Info
$522.90
or 4 payments of $130.72 with
Info
$348.60
or 4 payments of $87.15 with
Info
$275.00
or 4 payments of $68.75 with
Info
$358.05
or 4 payments of $89.51 with
Info
$447.65
or 4 payments of $111.91 with
Info
$217.35
or 4 payments of $54.34 with
Info