item: FRONT LOWER CONTROL ARM HONDA, CIVIC, INTEGRA, DC2 94-01, EG, EH, EJ1/2
(6130-S)
SKU
6130-S
Notes
Vehicle Applications
ACURA INTEGRA DC2 1994-2001
HONDA INTEGRA DC2 94-01 INCL TYPE-R
HONDA CIVIC EG EH EJ 92-95
| SKU | 6130-S |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 5.8000kg |
| Shipping Width | 0.155m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.505m |
| Shipping Cubic | 0.038000000m3 |
| SKU | hr-6130-S |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$664.17
or 4 payments of $166.04 with
Info
$664.17
or 4 payments of $166.04 with
Info
$593.25
or 4 payments of $148.31 with
Info
$1,401.66
or 4 payments of $350.42 with
Info
$1,195.95
or 4 payments of $298.99 with
Info
$223.65
or 4 payments of $55.91 with
Info
$578.38
or 4 payments of $144.59 with
Info
$854.10
or 4 payments of $213.53 with
Info