item: FRONT LOWER CAMBER ADJUSTER 2PCS/SET HONDA, CIVIC, FK2 TYPE-R
HARDRACE front lower ball joint replace your old ball joint to give you a more accurate feel with the steering
. Camber adjustable
. OEM direct replacement
. Regular greasing not required
. No noise or squeaks
(8776)
8776
| SKU | 8776 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 1.6100kg |
| Shipping Width | 0.105m |
| Shipping Height | 0.088m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| SKU | HR-962-8776 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$109.20
or 4 payments of $27.30 with
Info
$58.80
or 4 payments of $14.70 with
Info
$279.29
or 4 payments of $69.82 with
Info
$156.45
or 4 payments of $39.11 with
Info
$217.35
or 4 payments of $54.34 with
Info
$260.40
or 4 payments of $65.10 with
Info
$456.75
or 4 payments of $114.19 with
Info
$291.49
or 4 payments of $72.87 with
Info