item: FRONT LOWER BALL JOINT HONDA CIVIC '12-16 9TH GEN
HARDRACE front lower ball joint replace your old ball joint to give you a more accurate feel with the steering.
(Q1105)
Q1105
| SKU | Q1105 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.270m |
| SKU | HR-944-Q1105 |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$321.30
or 4 payments of $80.33 with
Info
$217.35
or 4 payments of $54.34 with
Info
$163.80
or 4 payments of $40.95 with
Info
$344.40
or 4 payments of $86.10 with
Info
$227.85
or 4 payments of $56.96 with
Info
$326.55
or 4 payments of $81.64 with
Info
$195.30
or 4 payments of $48.83 with
Info