Formula ReadyStrut ISUZ101T-FOR
Specification
| Brand | Formula |
|---|---|
| Fitting Position | front |
| Front Load | Steel Bull Bar & Winch |
| Lift (mm) | 0-40mm |
| Use Type | On Road and light Off Road |
Fitment Info
Suits these vehicles
| ISUZU | D-MAX | 06/12-on TFR, TFS Cab Chassis 3.0 CRDi 4WD |
| ISUZU | D-MAX | 06/12-on TFR, TFS Ute 3.0 CRDi 4x4 (TFS85_) |
| ISUZU | D-MAX | 2012-on MP |
| LDV | T60 | 07/17-on SK8C Ute 2.8 4WD |
| SKU | FULC-ISUZ101T-FOR |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$2,032.97
or 4 payments of $508.24 with
Info
$1,188.00
or 4 payments of $297.00 with
Info
$1,825.07
or 4 payments of $456.27 with
Info
$1,284.53
or 4 payments of $321.13 with
Info
$771.01
or 4 payments of $192.75 with
Info
$2,903.18
or 4 payments of $725.79 with
Info