FORMULA Greasable Shackle FSK-006
Specification
| Amount required | 2 |
|---|---|
| Brand | Formula |
Fitment Info
Suits these vehicles
| FORD | RANGER | 11/2011 - 07/2018 PX & PXII |
| FORD AUSTRALIA | RANGER | 06/15-on PX Cab Chassis 2.2 TDdi 4x4 |
| FORD AUSTRALIA | RANGER | 06/15-on PX Ute 2.2 TDdi 4x4 |
| FORD AUSTRALIA | RANGER | 11/11-on PX Cab Chassis 2.2 TDdi 4x4 |
| FORD AUSTRALIA | RANGER | 11/11-on PX Cab Chassis 3.2 TDdi 4x4 |
| FORD AUSTRALIA | RANGER | 11/11-on PX Ute 2.2 TDdi 4x4 |
| FORD AUSTRALIA | RANGER | 11/11-on PX Ute 3.2 TDdi 4x4 |
| MAZDA | BT-50 | 11/11-on B22, B32, UP, UR Cab Chassis 3.2 MZ-CD 4WD |
| MAZDA | BT-50 | 11/11-on B22, B32, UP, UR Ute 3.2 MZ-CD 4WD |
| SKU | FULC-FSK-006 |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$1,440.75
or 4 payments of $360.19 with
Info
$1,086.28
or 4 payments of $271.57 with
Info
$1,547.37
or 4 payments of $386.84 with
Info
$950.40
or 4 payments of $237.60 with
Info
$1,232.55
or 4 payments of $308.14 with
Info