ITEM: Boost Sender Trax Series Gauge Inc Loom
PRODUCT INFORMATION
SG61004 - Boost Sender Trax Series Gauge Inc Loom
This replacement part is the boost sender (sensor) that suits the TRAX SG611240 dual function gauge.
Features:
SHIPPING DETAILS
| SKU | SG61004 |
| Barcode | 9348391014093 |
| Length | 130mm |
| Width | 40mm |
| Height | 140mm |
| Cubic | 0.0007m2 |
| Weight | 0.20kg |
| SKU | SAAS-SG61004 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$187.20
or 4 payments of $46.80 with
Info
$152.35
or 4 payments of $38.09 with
Info
$30.25
or 4 payments of $7.56 with
Info
$16.50
or 4 payments of $4.12 with
Info
$69.95
or 4 payments of $17.49 with
Info
$199.95
or 4 payments of $49.99 with
Info
$71.45
or 4 payments of $17.86 with
Info