ITEM: Trans Temp Sender suit Muscle series Gauge
PRODUCT INFORMATION
SG31009 - Trans Temp Sender suit Muscle series Gauge
This is the replacement sender to suit our Muscle Series transmission temperature gauge SG-TT52B
Features:
SHIPPING DETAILS
| SKU | SG31009 |
| Barcode | 9348391016653 |
| Length | 100mm |
| Width | 40mm |
| Height | 120mm |
| Cubic | 0.0005m2 |
| Weight | 0.10kg |
| SKU | SAAS-SG31009 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$187.20
or 4 payments of $46.80 with
Info
$152.35
or 4 payments of $38.09 with
Info
$30.25
or 4 payments of $7.56 with
Info
$16.50
or 4 payments of $4.12 with
Info
$69.95
or 4 payments of $17.49 with
Info
$199.95
or 4 payments of $49.99 with
Info
$71.45
or 4 payments of $17.86 with
Info