ITEM: Billet Gear Knob Black Alum 8 Shift Patterns
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SGK3403B |
| Barcode | 9348391007972 |
| Length | 215mm |
| Width | 93mm |
| Height | 40mm |
| Cubic | 0.0008m2 |
| Weight | 0.20kg |
| SKU | SAAS-SGK3403B |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$139.95
or 4 payments of $34.99 with
Info
$439.00
or 4 payments of $109.75 with
Info
$109.40
or 4 payments of $27.35 with
Info
$432.85
or 4 payments of $108.21 with
Info