Description
1998 1/2 thru 2004 Ford 4.6 L Fuel Pressure Sensor Relocation Kit
This product is not legal for sale or use on emission-controlled vehicles except when used as a direct replacement part matching OEM specifications.
Additional information
| Weight | 1.76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 4.75 × 4 in |
Mounting Configuration: External
| CARB or EFI | Power Adder | FUEL | Horsepower |
|---|
1998 1/2 thru 2004 Ford 4.6 L Fuel Pressure Sensor Relocation Kit
This product is not legal for sale or use on emission-controlled vehicles except when used as a direct replacement part matching OEM specifications.
| SKU | aeromotive-17114 |
| Brand | AEROMOTIVE |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$33.95
or 4 payments of $8.49 with
Info
$170.04
or 4 payments of $42.51 with
Info
$364.95
or 4 payments of $91.24 with
Info
$10.95
or 4 payments of $2.74 with
Info
$124.95
or 4 payments of $31.24 with
Info
$29.95
or 4 payments of $7.49 with
Info
$28.95
or 4 payments of $7.24 with
Info
$5.95
or 4 payments of $1.49 with
Info