Item: ZSS Rear Reinforced Stabilizer Link - Subaru Impreza GC/GF?GM/GD/GG
GC/GD Rear Reinforced Stabilizer Link made of aluminum alloy and fit for OE design, providing a high quality and longer life.
. More direct energy transfer and feel
. Superior strength and durability
. Manufactured to match OE fit
. Harden rubber equipped
Vehicle Applications
Subaru Impreza 1st WRX GC/GF/GM 1992-2000
Subaru Impreza 2nd WRX GD/GG 2001-2006
| Length | 51 |
|---|---|
| Width | 16 |
| Height | 6 |
| Car Makes | Subaru |
| SKU | 7-ZSS953 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$323.46
or 4 payments of $80.86 with
Info
$896.50
or 4 payments of $224.12 with
Info
$113.14
or 4 payments of $28.29 with
Info
$517.77
or 4 payments of $129.44 with
Info
$527.42
or 4 payments of $131.85 with
Info
$313.28
or 4 payments of $78.32 with
Info
$668.44
or 4 payments of $167.11 with
Info