Item: ZSS Hardened Suspension Kit 8 Pieces - Nissan Skyline R33/R34 & Stagea C34 (4WD)
ZSS Hardened Suspension Kit 8 Pieces - Nissan Skyline R33/R34 & Stagea C34 (4WD)
8 Piece Kit Includes:
7-ZSS645 - Front Adjustable Castor Arms
6-ZSS167-R - Rear Adjustable Camber Arms
6-ZSS471 - Front Upper Adjustable Camber Arms
6-ZSS166-R - Rear Adjustable Traction Arms
| Length | 52 |
|---|---|
| Width | 16 |
| Height | 38 |
| Car Makes | Nissan |
| Car Model | R33 GTR, R34 GTR |
| SKU | ZSS-8Piece-H-Niss-4WD |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$508.26
or 4 payments of $127.06 with
Info
$1,242.95
or 4 payments of $310.74 with
Info
$783.34
or 4 payments of $195.84 with
Info
$713.70
or 4 payments of $178.43 with
Info
$379.01
or 4 payments of $94.75 with
Info
$335.94
or 4 payments of $83.98 with
Info
$364.82
or 4 payments of $91.20 with
Info
$832.21
or 4 payments of $208.05 with
Info