Item: ZSS Hardened Steering Rack Tie Rods - Nissan S13/S15 (S15 without HICAS)
VEHICLE APPLICATIONS
| Length | 32 |
|---|---|
| Width | 16 |
| Height | 6 |
| Car Makes | Nissan |
| Car Model | S13, S15 |
| SKU | 6-ZSS219 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$11.33
or 4 payments of $2.83 with
Info
$9.47
or 4 payments of $2.37 with
Info
$1.79
or 4 payments of $0.45 with
Info
$131.77
or 4 payments of $32.94 with
Info
$9.68
or 4 payments of $2.42 with
Info
$1.94
or 4 payments of $0.48 with
Info
$9.68
or 4 payments of $2.42 with
Info
$38.83
or 4 payments of $9.71 with
Info