Item: ZSS Front Stabilizer/Swar Bar Reinforced Links - S13/S14/S15/R32/A31
Z.S.S stabilizer Link precision assembly production enables spheroid, self-lubricating plastic bearing and bracket has a tight joint, providing a high quality and longer life
. More direct energy transfer and feel
. Constructed of high-strength steel alloys that offer durability
. Manufactured to match OE fit
VEHICLE APPLICATIONS
- Nissan S13 Silvia & 180SX
- Nissan S14 Silvia & 200SX
- Nissan S15 Silvia & 200SX
- Nissan A31 Cefiro (2WD)
- Nissan R32 Skyline GTS-T (Hicas)
| Length | 18 |
|---|---|
| Width | 10 |
| Height | 10 |
| Car Makes | Nissan |
| Car Model | A31, R32, S13, S14, S15 |
| SKU | 6-ZSS175 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$626.64
or 4 payments of $156.66 with
Info
$262.30
or 4 payments of $65.58 with
Info
$508.26
or 4 payments of $127.06 with
Info
$145.08
or 4 payments of $36.27 with
Info
$1,392.67
or 4 payments of $348.17 with
Info
$39.93
or 4 payments of $9.98 with
Info
$259.61
or 4 payments of $64.90 with
Info