Item: ZSS Front Reinforced Stabiliser Link - Mitsubishi Evo 4-9
Z.S.S stabilizer Link precision assembly production enables spheroid, self-lubricating plastic bearing and bracket has a tight joint, providing a high quality and longer life
. More direct energy transfer and feel
. Constructed of high-strength steel alloys that offer durability
. Manufactured to match OE fit
VEHICLE APPLICATIONS
Mistubishi Lancer Evolution 7-9th CT9A
Mistubishi Lancer Evolution 5-6th CP9A
Mistubishi Lancer Evolution 4th CN9A
| Length | 18 |
|---|---|
| Width | 11 |
| Height | 9 |
| Car Makes | Mitsubishi |
| Car Model | Evolution 7-9 CT9A (5 Speed MT), Evolution 7-9 CT9A (6 Speed MT) |
| SKU | 6-ZSS791 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$626.64
or 4 payments of $156.66 with
Info
$99.83
or 4 payments of $24.96 with
Info
$262.30
or 4 payments of $65.58 with
Info
$508.26
or 4 payments of $127.06 with
Info
$1,392.67
or 4 payments of $348.17 with
Info
$39.93
or 4 payments of $9.98 with
Info
$259.61
or 4 payments of $64.90 with
Info