Item: ZSS - Steering Rack Tie Rods (OEM Style) - Nissan S14/A31/R32/R33/R34 (14mm)
ZSS Steering Rack Tie Rods (OEM style)- Nissan S14/A31/R32/R33/R34 (14mm)
- 2 Piece Set
Vehicle Compatibility:
- Nissan S14 Silvia & 200SX
- R32 GTS/GTS-T Note * AdjustableTie Rod Ends Required*
- R33 GTS/GTS-T
- R34 GT/GT-T
- Nissan A31 Cefiro (2WD)
| Length | 32 |
|---|---|
| Width | 16 |
| Height | 6 |
| Car Makes | Nissan |
| Car Model | A31, R32, R33, R34, S14 |
| SKU | 6-ZSS893 |
| Brand | ZSS RACING |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$11.33
or 4 payments of $2.83 with
Info
$153.07
or 4 payments of $38.27 with
Info
$9.47
or 4 payments of $2.37 with
Info
$1.79
or 4 payments of $0.45 with
Info
$9.68
or 4 payments of $2.42 with
Info
$1.94
or 4 payments of $0.48 with
Info
$9.68
or 4 payments of $2.42 with
Info
$38.83
or 4 payments of $9.71 with
Info