ITEM: Wheel Nuts S/D 6 Spline 12 x 1.25 Inc Key Blue 10Pk
PRODUCT INFORMATION
SPARES/SPECS
| Pack Size | 10 Pack |
| Thread Size | 12 x 1.25 |
| Head Type | Splined |
| Hex Size | Round 19mm |
| Overall Length | 35mm |
| Seat Taper | 60Deg |
| Finish | Blue |
SHIPPING DETAILS
| SKU | 6330510BL |
| Barcode | 9348391016578 |
| Length | 180mm |
| Width | 135mm |
| Height | 40mm |
| Cubic | 0.0010m2 |
| Weight | 0.50kg |
| SKU | SAAS-6330510BL |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$278.00
or 4 payments of $69.50 with
Info
$38.45
or 4 payments of $9.61 with
Info
$24.75
or 4 payments of $6.19 with
Info
$278.00
or 4 payments of $69.50 with
Info
$429.03
or 4 payments of $107.26 with
Info
$49.45
or 4 payments of $12.36 with
Info