ITEM: Wheel Nuts Flat Head Bulge 1/2" Black 35mm 5Pk
PRODUCT INFORMATION
SPARES/SPECS
| Pack Size | 5 Pack |
| Thread Size | 1/2" |
| Head Type | Flat With Ridge |
| Hex Size | 19mm (3/4") |
| Overall Length | 35mm |
| Seat Taper | 60Deg |
| Finish | Black |
SHIPPING DETAILS
| SKU | 435915BC |
| Barcode | 9348391018237 |
| Length | 140mm |
| Width | 140mm |
| Height | 40mm |
| Cubic | 0.0008m2 |
| Weight | 0.40kg |
| SKU | SAAS-435915BC |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$79.00
or 4 payments of $19.75 with
Info
$17.03
or 4 payments of $4.26 with
Info
$169.00
or 4 payments of $42.25 with
Info
$259.00
or 4 payments of $64.75 with
Info
$70.00
or 4 payments of $17.50 with
Info
$169.00
or 4 payments of $42.25 with
Info
$38.45
or 4 payments of $9.61 with
Info
$299.00
or 4 payments of $74.75 with
Info