ITEM: Wheel Nuts Acorn Bulge 1/2" Chrome 35mm 5Pk
PRODUCT INFORMATION
SPARES/SPECS
| Pack Size | 5 Pack |
| Thread Size | 1/2" |
| Head Type | Acorn |
| Hex Size | 19mm (3/4") |
| Overall Length | 35mm |
| Seat Taper | 60Deg |
| Finish | Chrome |
SHIPPING DETAILS
| SKU | 335315 |
| Barcode | 9348391015984 |
| Length | 140mm |
| Width | 140mm |
| Height | 40mm |
| Cubic | 0.0008m2 |
| Weight | 0.50kg |
| SKU | SAAS-335315 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$259.00
or 4 payments of $64.75 with
Info
$219.00
or 4 payments of $54.75 with
Info
$172.47
or 4 payments of $43.12 with
Info
$21.95
or 4 payments of $5.49 with
Info
$24.75
or 4 payments of $6.19 with
Info
$479.95
or 4 payments of $119.99 with
Info
$17.03
or 4 payments of $4.26 with
Info
$285.31
or 4 payments of $71.33 with
Info