ITEM: Wheel Nut Flat Head Bulge 14x 1.5 Black Chrome 45mm
PRODUCT INFORMATION
44599BBC - Wheel Nut Flat Head Bulge 14x 1.5 Black Chrome 45mm
Please note that although priced each, these must be ordered in a multiple of 20.
SPARES/SPECS
| Pack Size | Pack of 20 |
| Thread Size | 14 x 1.50 |
| Head Type | Flat With Ridge |
| Hex Size | 19mm (3/4") |
| Overall Length | 45mm |
| Seat Taper | 60Deg |
| Finish | Black |
SHIPPING DETAILS
| SKU | 44599BBC |
| Barcode | 9348391014642 |
| Length | 20mm |
| Width | 20mm |
| Height | 45mm |
| Cubic | 0.0000m2 |
| Weight | 0.65kg |
| SKU | SAAS-44599BBC |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$32.95
or 4 payments of $8.24 with
Info
$169.00
or 4 payments of $42.25 with
Info
$429.03
or 4 payments of $107.26 with
Info
$38.45
or 4 payments of $9.61 with
Info
$444.07
or 4 payments of $111.02 with
Info
$172.47
or 4 payments of $43.12 with
Info
$172.47
or 4 payments of $43.12 with
Info
$389.91
or 4 payments of $97.48 with
Info