ITEM: Water Overflow Tank - Black Billet 700ml
PRODUCT INFORMATION
ST1008 - Water Overflow Tank - Black Billet 700ml
These Radiator Overflow or Header/Recovery tanks are machined from Billet T6061 Aluminium.
Features:
SHIPPING DETAILS
| SKU | ST1008 |
| Barcode | 9348391013942 |
| Length | 135mm |
| Width | 165mm |
| Height | 265mm |
| Cubic | 0.0059m2 |
| Weight | 1.20kg |
| SKU | SAAS-ST1008 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$530.00
or 4 payments of $132.50 with
Info
$281.03
or 4 payments of $70.26 with
Info
$130.90
or 4 payments of $32.73 with
Info
$489.95
or 4 payments of $122.49 with
Info
$410.00
or 4 payments of $102.50 with
Info
$428.95
or 4 payments of $107.24 with
Info
$141.90
or 4 payments of $35.48 with
Info