ITEM: Volt Gauge 8v-18v 52mm Black Muscle Series
PRODUCT INFORMATION
SG-VLT52B Voltage Gauge 8v-18v 52mm Black Muscle Series
SPARES/SPECS
| Series | Muscle Series I |
| Diameter | 52mm / 2" |
| Range | 8v-18v |
| Lighting | LED Multi-select 4 Colour |
| Type | Electronic |
| Bracket Mounting | SG31005 |
| Wiring Loom | SG3150 |
| Download | Fitting Instructions |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SG-VLT52B |
| Barcode | 9348391007781 |
| Length | 150mm |
| Width | 125mm |
| Height | 95mm |
| Cubic | 0.0018m2 |
| Weight | 0.40kg |
| SKU | SAAS-SG-VLT52B |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$205.60
or 4 payments of $51.40 with
Info
$740.42
or 4 payments of $185.10 with
Info
$191.20
or 4 payments of $47.80 with
Info
$191.20
or 4 payments of $47.80 with
Info
$2,961.98
or 4 payments of $740.50 with
Info
$493.58
or 4 payments of $123.39 with
Info
$154.18
or 4 payments of $38.55 with
Info
$60.45
or 4 payments of $15.11 with
Info