ITEM: Vacuum Gauge Wiring Loom Muscle Series
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SG3115 |
| Barcode | 9348391016967 |
| Length | 130mm |
| Width | 40mm |
| Height | 140mm |
| Cubic | 0.0007m2 |
| Weight | 0.10kg |
| SKU | SAAS-SG3115 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$116.30
or 4 payments of $29.07 with
Info
$65.00
or 4 payments of $16.25 with
Info
$89.19
or 4 payments of $22.30 with
Info
$91.37
or 4 payments of $22.84 with
Info
$13.95
or 4 payments of $3.49 with
Info
$211.16
or 4 payments of $52.79 with
Info
$29.95
or 4 payments of $7.49 with
Info