ITEM: U Bracket suit 52mm Trax Series Gauge
PRODUCT INFORMATION
SG61005 - U Bracket suit 52mm Trax Series Gauge
Suits the following Trax by SAAS gauges:
SHIPPING DETAILS
| SKU | SG61005 |
| Barcode | 9348391021220 |
| Length | 130mm |
| Width | 40mm |
| Height | 140mm |
| Cubic | 0.0007m2 |
| Weight | 0.10kg |
| SKU | SAAS-SG61005 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$17.55
or 4 payments of $4.39 with
Info
$87.01
or 4 payments of $21.75 with
Info
$119.68
or 4 payments of $29.92 with
Info
$156.71
or 4 payments of $39.18 with
Info
$99.95
or 4 payments of $24.99 with
Info
$108.79
or 4 payments of $27.20 with
Info
$29.95
or 4 payments of $7.49 with
Info
$129.95
or 4 payments of $32.49 with
Info