ITEM: Twin Gauge Dash Pod for Hilux 2005 - 2015 KUN Series
PRODUCT INFORMATION
SGP1105 - Gauge Dash Pod Hilux 2005 - 2015 KUN Series
NB: Gauges NOT included
4WD Gauge Dash Pods
Features:
SPARES/SPECS
| Download | Fitting Instructions |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SGP1105 |
| Barcode | 9348391021398 |
| Length | 270mm |
| Width | 100mm |
| Height | 200mm |
| Cubic | 0.0054m2 |
| Weight | 0.50kg |
| SKU | SAAS-SGP1105 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$555.29
or 4 payments of $138.82 with
Info
$87.95
or 4 payments of $21.99 with
Info
$401.02
or 4 payments of $100.25 with
Info
$501.81
or 4 payments of $125.45 with
Info
$575.86
or 4 payments of $143.97 with
Info
$211.77
or 4 payments of $52.94 with
Info
$3,188.25
or 4 payments of $797.06 with
Info
$658.14
or 4 payments of $164.53 with
Info