ITEM: Turbo Timer Digital Switch Gauge Auto for Nissan 39 x 23
PRODUCT INFORMATION
SG81803 Digital Turbo Timer Switch mount Nissan 39 x 23
Features:
VEHICLE APPLICATION
| Make | Model | Year |
|---|---|---|
| Nissan | Patrol GU | 1997 - 2004 |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SG81803 |
| Barcode | 9348391018763 |
| Length | 95mm |
| Width | 90mm |
| Height | 150mm |
| Cubic | 0.0013m2 |
| Weight | 0.10kg |
| SKU | SAAS-SG81803 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$215.89
or 4 payments of $53.97 with
Info
$201.49
or 4 payments of $50.37 with
Info
$448.33
or 4 payments of $112.08 with
Info
$468.90
or 4 payments of $117.22 with
Info
$287.88
or 4 payments of $71.97 with
Info
$185.03
or 4 payments of $46.26 with
Info
$2,416.88
or 4 payments of $604.22 with
Info
$239.95
or 4 payments of $59.99 with
Info