ITEM: Turbo Timer Digital Switch Gauge Auto Carling 49 x 23
PRODUCT INFORMATION
SG81804 Digital Turbo Timer Switch mount Carling 49 x 23
Features:
VEHICLE APPLICATION
| Make | Model | Year |
|---|---|---|
| Universal | Universal Switch Panels | all |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SG81804 |
| Barcode | 9348391018770 |
| Length | 95mm |
| Width | 90mm |
| Height | 150mm |
| Cubic | 0.0013m2 |
| Weight | 0.10kg |
| SKU | SAAS-SG81804 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$215.89
or 4 payments of $53.97 with
Info
$201.49
or 4 payments of $50.37 with
Info
$448.33
or 4 payments of $112.08 with
Info
$468.90
or 4 payments of $117.22 with
Info
$287.88
or 4 payments of $71.97 with
Info
$185.03
or 4 payments of $46.26 with
Info
$2,416.88
or 4 payments of $604.22 with
Info
$239.95
or 4 payments of $59.99 with
Info