Steering Wheel Pullers
| Name | Qty |
|---|---|
| Beam | 1 |
| Bolts - 3/8” UNC | 1 |
| Bolts - 5/16” UNC | 1 |
| Bolts - 5/16” UNF | 1 |
| Flat Tip | 1 |
| Forcing Screw | 1 |
| SKU | TOLEDO-250250 |
| Brand | TOLEDO |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
$927.64
or 4 payments of $231.91 with
Info
$278.75
or 4 payments of $69.69 with
Info
$566.27
or 4 payments of $141.57 with
Info
$539.74
or 4 payments of $134.94 with
Info
$127.36
or 4 payments of $31.84 with
Info