Plastic Pliers
| Name | Qty |
|---|---|
| Blue - 30° Angle | 1 |
| Red - Straight Angle | 1 |
| SKU | TOLEDO-301294 |
| Brand | TOLEDO |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
$737.46
or 4 payments of $184.37 with
Info
$50.77
or 4 payments of $12.69 with
Info
$56.20
or 4 payments of $14.05 with
Info
$38.18
or 4 payments of $9.54 with
Info
$39.32
or 4 payments of $9.83 with
Info