Drum Brake Tools
| Name | Qty |
|---|---|
| Brake Adjusting Spoon | 1 |
| Brake Adjusting Spoon | 1 |
| Brake Spring Pliers 330mm | 1 |
| Brake Spring Removal Tool | 1 |
| Brake Spring Removal Tool | 1 |
| Brake Spring Removal Tool Fits 5/8" Diameter Springs | 1 |
| Brake Spring Removal Tool. Suitable For Many Imported Vehicles | 1 |
| SKU | TOLEDO-310277 |
| Brand | TOLEDO |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$287.15
or 4 payments of $71.79 with
Info
$22.91
or 4 payments of $5.73 with
Info
$46.74
or 4 payments of $11.69 with
Info
$40.26
or 4 payments of $10.06 with
Info
$22.91
or 4 payments of $5.73 with
Info
$485.01
or 4 payments of $121.25 with
Info
$12.60
or 4 payments of $3.15 with
Info
$21.50
or 4 payments of $5.38 with
Info