ITEM: Tachometer 0-8K Shiftlite 3-3/4 Black Muscle Series 2
PRODUCT INFORMATION
SGTAC334BS2 Tachometer 0-8K with Shiftlite 95mm (3-3/4") Black Muscle Series 2
SPARES/SPECS
| Series | Muscle Series II |
| Diameter | 95mm / 3 3/4" |
| Range | 0-8000k |
| Lighting | LED Multi-select 4 Colour |
| Type | Electronic |
| Bracket Mounting | SG31015 |
| Shift Light | SG31016 |
| Wiring Loom | SG3161 |
| Download | Fitting Instructions |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SGTAC334BS2 |
| Barcode | 9348391007637 |
| Length | 200mm |
| Width | 140mm |
| Height | 80mm |
| Cubic | 0.0022m2 |
| Weight | 0.50kg |
| SKU | SAAS-SGTAC334BS2 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$999.95
or 4 payments of $249.99 with
Info
$174.75
or 4 payments of $43.69 with
Info
$185.90
or 4 payments of $46.48 with
Info
$555.29
or 4 payments of $138.82 with
Info
$308.45
or 4 payments of $77.11 with
Info
$191.20
or 4 payments of $47.80 with
Info
$493.58
or 4 payments of $123.39 with
Info
$222.06
or 4 payments of $55.52 with
Info