ITEM: Straight 4 Ply Silicone Reducer 89mm x 95mm x 76mm Blue
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSH899576E |
| Barcode | 9348391012914 |
| Length | 80mm |
| Width | 110mm |
| Height | 110mm |
| Cubic | 0.0010m2 |
| Weight | 0.20kg |
| SKU | SAAS-SSH899576E |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$67.28
or 4 payments of $16.82 with
Info
$33.65
or 4 payments of $8.41 with
Info
$22.93
or 4 payments of $5.73 with
Info
$306.19
or 4 payments of $76.55 with
Info
$23.61
or 4 payments of $5.90 with
Info
$279.67
or 4 payments of $69.92 with
Info