ITEM: Straight 4 Ply Silicone Reducer 57mm x 63mm x 76mm Blue
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSH576376E |
| Barcode | 9348391009631 |
| Length | 80mm |
| Width | 80mm |
| Height | 80mm |
| Cubic | 0.0005m2 |
| Weight | 0.20kg |
| SKU | SAAS-SSH576376E |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$18.74
or 4 payments of $4.69 with
Info
$49.45
or 4 payments of $12.36 with
Info
$260.95
or 4 payments of $65.24 with
Info
$105.35
or 4 payments of $26.34 with
Info
$54.37
or 4 payments of $13.59 with
Info
$17.60
or 4 payments of $4.40 with
Info