ITEM: Straight 4 Ply Silicone Reducer 51mm x 45mm x 76mm Black
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSH514576 |
| Barcode | 9348391009174 |
| Length | 80mm |
| Width | 70mm |
| Height | 70mm |
| Cubic | 0.0004m2 |
| Weight | 0.10kg |
| SKU | SAAS-SSH514576 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$38.91
or 4 payments of $9.73 with
Info
$23.95
or 4 payments of $5.99 with
Info
$299.95
or 4 payments of $74.99 with
Info
$132.62
or 4 payments of $33.16 with
Info
$30.41
or 4 payments of $7.60 with
Info
$384.20
or 4 payments of $96.05 with
Info
$18.28
or 4 payments of $4.57 with
Info