ITEM: Straight 4 Ply Silicone Reducer 25mm x 32mm x 76mm Black
PRODUCT INFORMATION
SSH253276 - Straight Silicone Reducer 25 x 32 x 76mm Black
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSH253276 |
| Barcode | 9348391012747 |
| Length | 80mm |
| Width | 40mm |
| Height | 40mm |
| Cubic | 0.0001m2 |
| Weight | 0.10kg |
| SKU | SAAS-SSH253276 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$273.43
or 4 payments of $68.36 with
Info
$22.99
or 4 payments of $5.75 with
Info
$332.71
or 4 payments of $83.18 with
Info
$45.12
or 4 payments of $11.28 with
Info
$11.05
or 4 payments of $2.76 with
Info
$41.25
or 4 payments of $10.31 with
Info
$312.43
or 4 payments of $78.11 with
Info