ITEM: Straight 4 Ply Silicone Hose 63mm x 63mm x 127mm Black
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSH6363127 |
| Barcode | 9348391010231 |
| Length | 130mm |
| Width | 80mm |
| Height | 80mm |
| Cubic | 0.0008m2 |
| Weight | 0.20kg |
| SKU | SAAS-SSH6363127 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$332.71
or 4 payments of $83.18 with
Info
$857.94
or 4 payments of $214.49 with
Info
$15.74
or 4 payments of $3.94 with
Info
$9.96
or 4 payments of $2.49 with
Info
$230.58
or 4 payments of $57.65 with
Info
$240.14
or 4 payments of $60.03 with
Info
$133.20
or 4 payments of $33.30 with
Info
$53.52
or 4 payments of $13.38 with
Info