ITEM: Straight 4 Ply Silicone Hose 57mm x 57mm x 254mm Blue
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSH5757254E |
| Barcode | 9348391010675 |
| Length | 260mm |
| Width | 70mm |
| Height | 70mm |
| Cubic | 0.0013m2 |
| Weight | 0.40kg |
| SKU | SAAS-SSH5757254E |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$18.52
or 4 payments of $4.63 with
Info
$105.35
or 4 payments of $26.34 with
Info
$260.95
or 4 payments of $65.24 with
Info
$444.83
or 4 payments of $111.21 with
Info
$6.95
or 4 payments of $1.74 with
Info
$44.20
or 4 payments of $11.05 with
Info