ITEM: Straight 4 Ply Silicone Hose 51mm x 51mm x 127mm Black
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSH5151127 |
| Barcode | 9348391010217 |
| Length | 130mm |
| Width | 60mm |
| Height | 60mm |
| Cubic | 0.0005m2 |
| Weight | 0.20kg |
| SKU | SAAS-SSH5151127 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$79.00
or 4 payments of $19.75 with
Info
$74.93
or 4 payments of $18.73 with
Info
$95.91
or 4 payments of $23.98 with
Info
$111.64
or 4 payments of $27.91 with
Info
$105.00
or 4 payments of $26.25 with
Info
$230.58
or 4 payments of $57.65 with
Info
$279.67
or 4 payments of $69.92 with
Info