ITEM: Stainless Steel Exhaust Tip VT Angle 63mm
PRODUCT INFORMATION
SPARES/SPECS
| Inlet ID | 63mm |
| Length A | 183mm |
| Length B | 165mm |
| Outlet ID | 136 x 80mm |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSVT63A |
| Barcode | 9323327927104 |
| Length | 290mm |
| Width | 180mm |
| Height | 90mm |
| Cubic | 0.0047m2 |
| Weight | 0.90kg |
| SKU | SAAS-SSVT63A |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$23.50
or 4 payments of $5.88 with
Info
$96.56
or 4 payments of $24.14 with
Info
$20.00
or 4 payments of $5.00 with
Info
$27.50
or 4 payments of $6.88 with
Info
$36.00
or 4 payments of $9.00 with
Info
$229.38
or 4 payments of $57.34 with
Info
$15.00
or 4 payments of $3.75 with
Info
$25.00
or 4 payments of $6.25 with
Info