ITEM: Stainless Steel Exhaust Tip 41mm ID 44mm OD
PRODUCT INFORMATION
SPARES/SPECS
| Inlet ID | 41mm |
| Length A | 200mm |
| Outlet ID | 44mm |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSRI241 |
| Barcode | 9323327928767 |
| Length | 290mm |
| Width | 180mm |
| Height | 50mm |
| Cubic | 0.0026m2 |
| Weight | 0.30kg |
| SKU | SAAS-SSRI241 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$36.00
or 4 payments of $9.00 with
Info
$27.87
or 4 payments of $6.97 with
Info
$7.50
or 4 payments of $1.88 with
Info
$16.00
or 4 payments of $4.00 with
Info
$27.00
or 4 payments of $6.75 with
Info