ITEM: Stainless Steel Exhaust Tip 38mm ID 41mm OD
PRODUCT INFORMATION
SPARES/SPECS
| Inlet ID | 38mm |
| Length A | 200mm |
| Outlet ID | 41mm |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SSRI238 |
| Barcode | 9323327928750 |
| Length | 290mm |
| Width | 180mm |
| Height | 50mm |
| Cubic | 0.0026m2 |
| Weight | 0.30kg |
| SKU | SAAS-SSRI238 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$49.00
or 4 payments of $12.25 with
Info
$23.00
or 4 payments of $5.75 with
Info
$20.00
or 4 payments of $5.00 with
Info
$35.00
or 4 payments of $8.75 with
Info
$20.00
or 4 payments of $5.00 with
Info
$3.95
or 4 payments of $0.99 with
Info