Item: SPOON ENGINE TRANSMISSION MOUNT SET for HONDA Civic EK4 (B16A) 9/95-8/00
The Spoon engine transmission mount set are solid rubber for reduced engine vibration when under high load conditions.
| SKU | 50800-EK9-G00 |
| Brand | SPOON |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| SKU | 50800-EK9-G00 |
| Brand | SPOON |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$425.92
or 4 payments of $106.48 with
Info
$585.00
or 4 payments of $146.25 with
Info
$91.84
or 4 payments of $22.96 with
Info
$331.42
or 4 payments of $82.86 with
Info
$146.41
or 4 payments of $36.60 with
Info
$153.07
or 4 payments of $38.27 with
Info