Item: SPOON ENGINE TRANSMISSION MOUNT SET for HONDA Integra type R DB8 (B18C) 10/95-6/01
The Spoon engine transmission mount set are solid rubber for reduced engine vibration when under high load conditions.
| SKU | 50800-DCR-G00 |
| Brand | SPOON |
| Shipping Weight | 6.5000kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.350m |
| SKU | 50800-DCR-G00 |
| Brand | SPOON |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$91.84
or 4 payments of $22.96 with
Info
$217.75
or 4 payments of $54.44 with
Info
$569.00
or 4 payments of $142.25 with
Info
$397.97
or 4 payments of $99.49 with
Info
$399.30
or 4 payments of $99.83 with
Info
$597.62
or 4 payments of $149.41 with
Info