Spoon side mirrors are convex, anti-glare, and features a yellow and blue Spoon logo. The convex property allows for a wider viewing angle. Anti-glare blue tint reduces glare from bright lights.
| SKU | 76203-GK5-030 |
| Brand | SPOON |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |
| SKU | 76203-GK5-030 |
| Brand | SPOON |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.002280000m3 |
$64.95
or 4 payments of $16.24 with
Info
$110.71
or 4 payments of $27.68 with
Info
$64.95
or 4 payments of $16.24 with
Info
$394.68
or 4 payments of $98.67 with
Info
$151.47
or 4 payments of $37.87 with
Info
$67.95
or 4 payments of $16.99 with
Info
$94.95
or 4 payments of $23.74 with
Info
$64.95
or 4 payments of $16.24 with
Info