item: REPLACEMENT PACKAGE
(RP-8666-BJ)
RP-8666-BJ
| SKU | RP-8666-BJ |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
| SKU | HR-2012-RP-8666-BJ |
| Brand | HARDRACE |
| Shipping Weight | 25.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
$472.32
or 4 payments of $118.08 with
Info
$488.25
or 4 payments of $122.06 with
Info
$250.60
or 4 payments of $62.65 with
Info
$90.43
or 4 payments of $22.61 with
Info
$128.10
or 4 payments of $32.02 with
Info