RAW ReadyStrut PRADO101M1H-RAW
Specification
| Brand | RAW |
|---|---|
| Fitting Position | front |
| Front Load | Steel Bull Bar & Winch |
| Lift (mm) | 0-50mm |
| Use Type | On Road and Off Road |
Fitment Info
Suits these vehicles
| TOYOTA | FJ CRUISER | 12/10-on GSJ15 Closed Off-Road Vehicle 4.0 4WD (GSJ15_) |
| TOYOTA | LAND CRUISER PRADO | 01/10-on GRJ150 Closed Off-Road Vehicle 4.0 V6 VVTi (GRJ150_) |
| TOYOTA | LAND CRUISER PRADO | 11/09-on GRJ150 Closed Off-Road Vehicle 4.0 V6 VVTi (GRJ150_) |
| TOYOTA | LAND CRUISER PRADO | 11/09-on KDJ150 Closed Off-Road Vehicle 3.0 D-4D (KDJ150_) |
| TOYOTA | PRADO | 2009 - On 150 Series |
| SKU | FULC-PRADO101M1H-RAW |
| Brand | FORMULA |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
$2,552.72
or 4 payments of $638.18 with
Info
$1,421.15
or 4 payments of $355.29 with
Info
$1,819.13
or 4 payments of $454.78 with
Info
$1,232.55
or 4 payments of $308.14 with
Info
$1,024.65
or 4 payments of $256.16 with
Info
$2,673.00
or 4 payments of $668.25 with
Info