ITEM: Pod Filter Red Urethane Red Top 76mm
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SF1225 |
| Barcode | 9348391010361 |
| Length | 160mm |
| Width | 160mm |
| Height | 180mm |
| Cubic | 0.0046m2 |
| Weight | 0.60kg |
| SKU | SAAS-SF1225 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$155.47
or 4 payments of $38.87 with
Info
$816.70
or 4 payments of $204.18 with
Info
$209.07
or 4 payments of $52.27 with
Info
$189.23
or 4 payments of $47.31 with
Info
$175.85
or 4 payments of $43.96 with
Info
$287.15
or 4 payments of $71.79 with
Info
$151.36
or 4 payments of $37.84 with
Info
$188.41
or 4 payments of $47.10 with
Info