ITEM: Pod Filter Red Small Multi 60-76mm
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SFS01R |
| Barcode | 9348391008276 |
| Length | 130mm |
| Width | 130mm |
| Height | 180mm |
| Cubic | 0.0030m2 |
| Weight | 0.50kg |
| SKU | SAAS-SFS01R |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$193.19
or 4 payments of $48.30 with
Info
$245.00
or 4 payments of $61.25 with
Info
$167.39
or 4 payments of $41.85 with
Info
$178.76
or 4 payments of $44.69 with
Info
$168.18
or 4 payments of $42.05 with
Info
$598.75
or 4 payments of $149.69 with
Info
$151.36
or 4 payments of $37.84 with
Info