ITEM: Pod Filter Black Urethane Black Top 76mm
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SF1222 |
| Barcode | 9348391008412 |
| Length | 160mm |
| Width | 160mm |
| Height | 180mm |
| Cubic | 0.0046m2 |
| Weight | 0.60kg |
| SKU | SAAS-SF1222 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$185.26
or 4 payments of $46.31 with
Info
$325.30
or 4 payments of $81.33 with
Info
$176.12
or 4 payments of $44.03 with
Info
$267.29
or 4 payments of $66.82 with
Info
$161.35
or 4 payments of $40.34 with
Info
$173.31
or 4 payments of $43.33 with
Info
$217.01
or 4 payments of $54.25 with
Info