ITEM: Pedal Pad Kit - Aluminium Black Automatics
PRODUCT INFORMATION
23121BA Pedal Pad Kit Aluminium Black Insert suit Automatic Transmission
Features:
SHIPPING DETAILS
| SKU | 23121BA |
| Barcode | 9348391002366 |
| Length | 190mm |
| Width | 290mm |
| Height | 35mm |
| Cubic | 0.0019m2 |
| Weight | 0.50kg |
| SKU | SAAS-23121BA |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$169.95
or 4 payments of $42.49 with
Info
$164.74
or 4 payments of $41.19 with
Info
$184.00 $164.00
or 4 payments of $41.00 with
Info
$43.95
or 4 payments of $10.99 with
Info
$139.95
or 4 payments of $34.99 with
Info
$94.00
or 4 payments of $23.50 with
Info
$432.85
or 4 payments of $108.21 with
Info